EN
0 0,00 
EN
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
  • SALE ENDS IN
    Sale ends in
    Sale ends in
    AND
    Sale ends in
Muuv 18052142
Muuv 18052092
Muuv 18052116
Muuv 18052149
Muuv 18052175
Muuv 1307239473
Img 6585 Edit Edit Edit
Img 6592 Edit
Img 6597 Edit

kurtka BASSE earth beige

529,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 .

Kurtka o luźnym, oversize'owym kroju typu parachute. Długie, szerokie rękawy zakończone gumką i wysoka stójka dopełniają całości. Model zapinany na zamek błyskawiczny. Dwie kieszenie po bokach. Na dole wykończona gumką ze stoperami, które ułatwiają swobodne dopasowanie do sylwetki. Najlepiej prezentuje się w monochromatycznym zestawie ze spodniami bądź spodenkami BASSE do kompletu.

Kurtka BASSE uszyta jest z bawełny. Delikatnie sztywna tkanina o gładkiej strukturze świetnie absorbuje wilgoć i zapewnia maksymalny komfort noszenia. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry. Sprowadzany od hiszpańskiego producenta. 

  • Produkt dostępny w kolorze: earth beige.
  • Cztery rozmiary: XS, S, M, L.
  • 100% bawełna. 
  • Nadaje się do prania w pralce. 
  • Maksymalna temperatura prania 40 st. 
  • Suszyć bębnowo.
  • Maksymalna temperatura prasowania 150 st.
  • Maksymalna kurczliwość produktu: do 5%.
  • Modelka na pierwszym zdjęciu ma 173 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S.
  • Uszyta w Polsce.

Wymiary (na płasko):

długość całkowita szerokość w biuście długość rękawa
XS 70 cm 83 cm 50 cm
S 70 cm 87 cm 53 cm
M 75 cm 91 cm 55,5 cm
L 80 cm 95 cm 58,5 cm

* Tolerancja +/- 2 cm

magnifiercross
0
    Koszyk
    Twój koszyk jest pusty.Wróć do sklepu