EN
0 0,00 
EN
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
VISIT OUR FLAGSHIP STORE AT KRUCZA 16/22, WARSAW MON.-SAT. 11:00-19:00 WORKING SUNDAY 11:00-19:00
Muuv 18052142
Muuv 18052092
Muuv 18052116
Muuv 18052149
Muuv 18052175
Muuv 1307239473
Img 6585 Edit Edit Edit
Img 6592 Edit
Img 6597 Edit

kurtka BASSE earth beige

529,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 529,00 .

Kurtka o luźnym, oversize'owym kroju typu parachute. Długie, szerokie rękawy zakończone gumką i wysoka stójka dopełniają całości. Model zapinany na zamek błyskawiczny. Dwie kieszenie po bokach. Na dole wykończona gumką ze stoperami, które ułatwiają swobodne dopasowanie do sylwetki. Najlepiej prezentuje się w monochromatycznym zestawie ze spodniami bądź spodenkami BASSE do kompletu.

Kurtka BASSE uszyta jest z bawełny. Delikatnie sztywna tkanina o gładkiej strukturze świetnie absorbuje wilgoć i zapewnia maksymalny komfort noszenia. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry. Sprowadzany od hiszpańskiego producenta. 

  • Produkt dostępny w kolorze: earth beige.
  • Cztery rozmiary: XS, S, M, L.
  • 100% bawełna. 
  • Nadaje się do prania w pralce. 
  • Maksymalna temperatura prania 40 st. 
  • Suszyć bębnowo.
  • Maksymalna temperatura prasowania 150 st.
  • Maksymalna kurczliwość produktu: do 5%.
  • Modelka na pierwszym zdjęciu ma 173 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S.
  • Uszyta w Polsce.

Wymiary (na płasko):

długość całkowita szerokość w biuście długość rękawa
XS 70 cm 83 cm 50 cm
S 70 cm 87 cm 53 cm
M 75 cm 91 cm 55,5 cm
L 80 cm 95 cm 58,5 cm

* Tolerancja +/- 2 cm

Klienci najczęściej kupowali również:

You may also like…

magnifiercross
0
    Koszyk
    Twój koszyk jest pusty.Wróć do sklepu