EN
0 0,00 
EN
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
  • SALE ENDS IN
    Sale ends in
    Sale ends in
    AND
    Sale ends in
Muuv 1307238835
Muuv 1307238766
Muuv 1307238770
Muuv 1307238552
Muuv 18052888
Muuv 18052892
Muuv 18052956
Muuv 18053056
Muuv 18055220
Muuv 18055132
Muuv 18055142
Img 2950 Edit Edit 2
Img 2950 Edit Edit Edit
Img 2952 Edit 2

spodnie dresowe z wysokim stanem SMOOTH COTTON peanut butter

339,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 .

Spodnie dresowe o kroju baggy, z wysokim stanem, obniżoną linią kroku i dłuższymi nogawkami. Model posiada głębokie kieszenie i możemy nosić go na dwa sposoby: z lekko podniesioną nogawką, bądź swobodnie opuszczoną przy kostce. W odróżnieniu od pozostałych modeli SMOOTH COTTON, spodnie nie posiadają sznurka w pasie. Idealnie prezentują się z bluzą cropped SMOOTH COTTON peanut butter.

Spodnie SMOOTH COTTON uszyte są z wysokogatunkowej bawełny z domieszką poliestru, o delikatnie niższej gramaturze niż bestsellerowy model SOFT TOUCH. Specjalne uszlachetnienie (podwójne eznymowanie) nadaje im niesamowitej gładkości i zabezpiecza przed nadmiernym peelingowaniem. Niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry. Nie elektryzują się.

  • Produkt dostępny w kolorze seasalt, grey, almond beige, black, peanut butter.
  • Pięć rozmiarów: XS, S, M, L, XL.
  • 90% bawełna 10% poliester.
  • Nadaje się do prania w pralce.
  • Maksymalna temperatura prania: 30 st.
  • Delikatne wirowanie (max. 600).
  • Maksymalna temperatura prasowania 150 st.
  • Maksymalna kurczliwość produktu do 5%.
  • Modelka na zdjęciu ma 178 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S. Modelka na kolejnych zdjęciach ma 176 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S.
  • Uszyte w Polsce.

Wymiary (na płasko):

długość całkowita szerokość w pasie szerokość w biodrach
XS 95 cm 34 cm  55 cm
S 97 cm 36 cm 57 cm
M 99 cm 38 cm 59 cm
L 100 cm 40 cm 61 cm
XL 101 cm 42 cm 63 cm

* Tolerancja +/- 2cm

magnifiercross
0
    Koszyk
    Twój koszyk jest pusty.Wróć do sklepu