EN
0 0,00 
EN
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
Muuv Logo
0 0,00 
  • FREE DELIVERY ALL OVER POLAND. USE THE CODE: FREE


    AND

Muuv 1307238819
Muuv 1307238766
Muuv 1307238770
Muuv 1307238552
Muuv 18052888
Muuv 18052892
Muuv 18052956
Muuv 18053056
Muuv 18055220
Muuv 18055132
Muuv 18055142
Img 2950 Edit Edit 2
Img 2950 Edit Edit Edit
Img 2952 Edit 2

spodnie dresowe z wysokim stanem SMOOTH COTTON peanut butter

389,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 389,00 .

Spodnie dresowe o kroju baggy, z wysokim stanem, obniżoną linią kroku i dłuższymi nogawkami. Model posiada głębokie kieszenie i możemy nosić go na dwa sposoby: z lekko podniesioną nogawką, bądź swobodnie opuszczoną przy kostce. W odróżnieniu od pozostałych modeli SMOOTH COTTON, spodnie nie posiadają sznurka w pasie. Idealnie prezentują się z bluzą cropped SMOOTH COTTON peanut butter.

Spodnie SMOOTH COTTON uszyte są z wysokogatunkowej bawełny z domieszką poliestru, o delikatnie niższej gramaturze niż bestsellerowy model SOFT TOUCH. Specjalne uszlachetnienie (podwójne eznymowanie) nadaje im niesamowitej gładkości i zabezpiecza przed nadmiernym peelingowaniem. Niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry. Nie elektryzują się.

  • Produkt dostępny w kolorze seasalt, grey, almond beige, black, peanut butter.
  • Pięć rozmiarów: XS, S, M, L, XL.
  • 90% bawełna 10% poliester.
  • Nadaje się do prania w pralce.
  • Maksymalna temperatura prania: 30 st.
  • Delikatne wirowanie (max. 600).
  • Maksymalna temperatura prasowania 150 st.
  • Maksymalna kurczliwość produktu do 5%.
  • Modelka na zdjęciu ma 178 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S. Modelka na kolejnych zdjęciach ma 176 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S.
  • Uszyte w Polsce.

Wymiary (na płasko):

długość całkowita szerokość w pasie szerokość w biodrach
XS 95 cm 34 cm  55 cm
S 97 cm 36 cm 57 cm
M 99 cm 38 cm 59 cm
L 100 cm 40 cm 61 cm
XL 101 cm 42 cm 63 cm

* Tolerancja +/- 2cm

magnifiercross
0
    Koszyk
    Twój koszyk jest pusty.Wróć do sklepu