Dopasowana sukienka z kolekcji THINGS, THEY CHANGE. Sukienka jest szyta ręcznie z miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu o delikatnie prążkowanej strukturze. Z lewej strony na dole wszywka z eko skóry z logiem marki.
Klasyczna „mała czarna” w wersji letniej, na nietypowo skrojonych, cienkich ramiączkach z ładnie wyciętym dekoltem. Minimalistyczna sukienka ładnie podkreśla sylwetkę, lekko do niej przylegając.
Sukienka sięga do połowy łydki (długość ok. 6/8). Jej basicowy styl doskonale sprawdzi się zarówno do butów sportowych, sandałów jak i botków.
- produkt nadaje się do prania w pralce. Maksymalna temperatura: 30 st.
- nie wirować w pralce.
- dostępna w kolorze czarnym.
- dla #muuvgirls poniżej 165 polecamy rozmiar MINI. osoby od 165 cm do 176 cm dobrze odnajdą się w rozmiarze XS/S. rozmiar M/L dedykowany jest dla osób od 173 cm do 180 cm.
- pamiętaj, że oprócz wzrostu ważne są Twoje wymiary. Dlatego jeśli masz 170 cm wzrostu ale nosisz rozmiar 40 w klasycznej odzieżowej rozmiarówce to sugerujemy wybranie rozmiaru M/L. Jeśli masz 175 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę, zdecydowanie lepiej dopasowany dla Ciebie będzie rozmiar XS/S. Ciągle masz wątpliwości w doborze rozmiaru? napisz do nas z chęcią pomożemy. Modelka na zdjęciu ma 168 cm i ma na sobie rozmiar XS/S.
- skład: 95% bawełna, 5% elastan
- maksymalna kurczliwość produktu: do 5%
- hand made in Poland
Wymiary (mierzone na płasko, sukienka jest rozciągliwa):
| długość całkowita | szerokość (biust) | szerokość (biodra) |
MINI | 106 cm | 28 cm | 36 cm |
XS/S | 110 cm | 28 cm | 36 cm |
M/L | 115 cm | 30 cm | 39 cm |