O NAS

no cześć. to my. 

poznałyśmy się 2 lata temu. zakoleżankowałyśmy się. może być nawet, że bardzo. chwilę później zaczęłyśmy chodzić razem na treningi. jak już jesteście na tej stronie, to pewnie wiecie, że nie każdy lubi jaskrawopomarańczowe i fioletowe ubrania sportowe. na treningu przecież też trzeba wyglądać. no i fajnie. tylko skąd wziąć ubrania na trening, które są jednocześnie komfortowe, kobiece i z klasą? bądź tu mądra i szukaj. no to szukałyśmy. dłuuugo. no i? no i jak nie ma, to trzeba zrobić. 

miałyśmy o tyle łatwiej, że wiedziałyśmy czego chcemy: że ubrania muszą być komfortowe. że przy szpagatach nic ma się nie przesuwać, przy bieganiu nie podskakiwać, a przy brzuszkach nie ugniatać. wiedziałyśmy też, że komfort da się połączyć z kobiecością: duże wycięcia, stonowane kolory. klasa. 

tak powstał MUUV.apparel. z zajawy na sport dwóch dziewczyn, które lubią wyglądać z klasą nawet na sali treningowej. projektujemy takie ubrania, w których same chcemy ćwiczyć. 

często ludzie pytają o filozofię naszej marki. oho, brzmi lotnie. filozofia. w sumie wysyłamy im wtedy to: minimalizm i klasa? tak, to też idzie w parze ze sportem. a przynajmniej od teraz.

 

‪#‎kajaimalina‬ 

miłego noszenia. <3

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email